tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Version
gl: Versión

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Summary
gl: Resumo

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Off
gl: Desactivado

en: Owner
gl: Propietario

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Apply
gl: Aplicar

en: Execute
gl: Executar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Input type
gl: Tipo de entrada

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
