tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to hr translation catalogue (21 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Type
hr: Vrsta

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Version
hr: Inačica

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Default
hr: Zadano

en: Summary
hr: Sažetak

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Desc
hr: Silazno

en: Owner
hr: Vlasnik

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Execute
hr: Izvrši

en: Input type
hr: Tip unosa

en: Asc
hr: Uzlazno
