tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: On
ht: Ouvè

en: Tags
ht: Tag

en: Search
ht: Chèche

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
