tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to ka translation catalogue (16 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: On
ka: ჩართვა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Version
ka: ვერსია

en: Search
ka: ძიება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Off
ka: გამორთვა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Owner
ka: მფლობელი

en: - All -
ka: - ყველა -
