tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Type
ml: തരം

en: On
ml: ഓൺ

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: Version
ml: പതിപ്പ്

en: Search
ml: തിരയൂ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം
