tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: On
mr: वर

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Version
mr: आवृत्ती

en: Search
mr: शोध

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Updated
mr: सुधारित

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Off
mr: बंद

en: Owner
mr: मालक

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
