tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Tags
ps: بچوي

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Search
ps: لټون

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
