tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Tags
sq: Etiketat

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Version
sq: Versioni

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Created
sq: Krijuar
