tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: On
ta: சரி

en: Tags
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Version
ta: பதிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Default
ta: இயல்பான

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Off
ta: இல்லை

en: Owner
ta: உரிமையாளர்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
