tapis_app (1.4.1-alpha1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Version
te: సంచిక

en: Search
te: వెతుకు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Summary
te: సారాశం

en: Created
te: సృష్టితం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
