tapis_auth (1.4.1-alpha1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Type
am: ዓይነት

en: Subject
am: ዓርእስት

en: ID
am: አይዲ

en: User
am: ተጠቃሚ
