tapis_auth (1.4.1-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Subject
el: Θέμα

en: User
el: Χρήστης

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης
