tapis_auth (1.4.1-alpha1) - en to es translation catalogue (9 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Type
es: Tipo

en: Subject
es: Asunto

en: User
es: Usuario

en: Tokens
es: Comodines

en: Token
es: Comodín

en: tokens
es: comodines

en: Service
es: Servicio

en: token
es: comodín
