tapis_auth (1.4.1-alpha1) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Subject
fa: موضوع

en: ID
fa: شناسه

en: User
fa: کاربر

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Token
fa: توکن

en: token
fa: رمز
