tapis_auth (1.4.1-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Subject
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik

en: Tokens
hr: Tokeni

en: tokens
hr: tokeni
