tapis_auth (1.4.1-alpha1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Subject
hu: Tárgy

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Tokens
hu: Vezérjelek

en: Token
hu: Vezérjel

en: tokens
hu: vezérjelek

en: Service
hu: Szolgáltatás

en: token
hu: vezérjel
