tapis_auth (1.4.1-alpha1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: Subject
is: Viðfangsefni

en: ID
is: Kenni

en: User
is: Notandi
