tapis_auth (1.4.1-alpha1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Subject
ps: موضوع

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی
