tapis_auth (1.4.1-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Type
pt: Tipo

en: Subject
pt: Assunto

en: User
pt: Utilizador

en: Service
pt: Serviço
