tapis_auth (1.4.1-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Subject
ru: Тема

en: User
ru: Пользователь

en: Expiry
ru: Окончание срока

en: Tokens
ru: Токены

en: Token
ru: Токен

en: tokens
ru: токены

en: token
ru: маркер

en: Access token
ru: Ключ доступа
