tapis_auth (1.4.1-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Subject
tr: Konu

en: User
tr: Kullanıcı

en: Tokens
tr: tokens

en: Token
tr: Simge
