tapis_auth (1.4.1-alpha2) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Subject
ar: الموضوع

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم
