tapis_auth (1.4.1-alpha2) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Subject
be: Тэма

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік
