tapis_auth (1.4.1-alpha2) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Type
bo: རིགས

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས
