tapis_auth (1.4.1-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Type
cs: Typ

en: Subject
cs: Předmět

en: User
cs: Uživatel

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Service
cs: Služba
