tapis_auth (1.4.1-alpha2) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Type
it: Tipo

en: Subject
it: Oggetto

en: User
it: Utente

en: Tokens
it: Token

en: Service
it: Servizio
