tapis_auth (1.4.1-alpha2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Subject
pl: Tytuł

en: User
pl: Użytkownik

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Token
pl: Wzorzec

en: tokens
pl: wzorce

en: Check status
pl: Sprawdź status
