tapis_auth (1.4.1-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Subject
sr: Предмет

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник
