tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to cs translation catalogue (36 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: edit
cs: upravit

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Submitted
cs: Odesláno

en: System
cs: Systém

en: Desc
cs: Sestupně

en: Owner
cs: Vlastník

en: Clone
cs: Klonovat

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Condition
cs: Podmínka

en: Queued
cs: Zařazeno do fronty

en: Changed
cs: Změněno

en: Completed
cs: Dokončené

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
