tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Default
nl: Standaard

en: View
nl: Weergeven

en: Refresh
nl: Verversen

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: User
nl: Gebruiker

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Submitted
nl: Ingediend

en: System
nl: Systeem

en: Desc
nl: Aflopend

en: Job
nl: Vacature

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Jobs
nl: Opdrachten

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Queued
nl: In de wachtrij

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Completed
nl: Voltooid

en: Failed
nl: Mislukt

en: Running
nl: Bezig met uitvoeren

en: Apply
nl: Toepassen

en: Output
nl: Uitvoer

en: Webform submission
nl: Formulierinzending

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: No jobs found.
nl: Geen vacatures gevonden.
