tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to oc translation catalogue (30 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Description
oc: Descripcion

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: edit
oc: modificar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Refresh
oc: Refresca

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Submitted
oc: Somés

en: System
oc: Sistèma

en: Owner
oc: Proprietari

en: Clone
oc: Clonar

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
