tapis_job (1.4.1-alpha1) - en to ps translation catalogue (19 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Author
ps: ليكوال

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Search
ps: لټون

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Refresh
ps: تاندول

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: System
ps: سيستم

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
