tapis_job (1.4.1-alpha3) - en to he translation catalogue (37 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Author
he: מחבר/ת

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: Refresh
he: ריענון

en: Updated
he: עודכן

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Submitted
he: נשלח

en: System
he: מערכת

en: Desc
he: יורד

en: Owner
he: בעלים

en: Clone
he: שכפול

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Condition
he: מצב

en: Queued
he: בהמתנה (בתור)

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: Failed
he: נכשל

en: Apply
he: החל

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
