tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to af translation catalogue (27 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Value
af: Waarde

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Tags
af: Etikette

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Edit
af: Wysig

en: Search
af: Soek

en: Reset
af: Herstel

en: Category
af: Kategorie

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Host
af: Masjien

en: System
af: Stelsel

en: Authored on
af: Geskep op

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: queue
af: tou
