tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to be translation catalogue (37 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Content
be: Змесціва

en: Value
be: Значэнне

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Category
be: Катэгорыя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Summary
be: Падсумаванне

en: View
be: Праглядзець

en: Modules
be: Модулі

en: Notes
be: Заўвагі

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: User
be: Карыстальнік

en: Created
be: Створана

en: Host
be: Хост

en: System
be: Сістэма

en: Owner
be: Уладальнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Port
be: Порт

en: Authored on
be: Дата:

en: Apply
be: Ужыць

en: Public key
be: Публічны ключ

en: Private key
be: Прыватны ключ

en: queue
be: чарга
