tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Value
ca: Valor

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Search
ca: Cerca

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Category
ca: Categoria

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Summary
ca: Resum

en: View
ca: Mostra

en: Modules
ca: Mòduls

en: Updated
ca: Actualitzat

en: User
ca: Usuari

en: Created
ca: Creat

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Host
ca: Servidor

en: System
ca: Sistema

en: Owner
ca: Propietari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Share
ca: Comparteix

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Execute
ca: Executa

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Public key
ca: Clau pública

en: Private key
ca: Clau privada

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »
