tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to eu translation catalogue (41 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Tags
eu: Etiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Category
eu: Kategoria

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Summary
eu: Laburpena

en: View
eu: Bista

en: Modules
eu: Moduluak

en: Notes
eu: Oharrak

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: System
eu: Sistema

en: Desc
eu: Beheraka

en: Owner
eu: Jabea

en: Port
eu: Ataka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: queue
eu: ilara

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
