tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to ky translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Username
ky: Колдонуучу аты

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Search
ky: Издөө
