tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Category
lt: Kategorija

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Modules
lt: Moduliai

en: Notes
lt: Pastabos

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Host
lt: Serveris

en: System
lt: Sistema

en: Owner
lt: Savininkas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Port
lt: Šliuzas

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
