tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to ne translation catalogue (31 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Value
ne: मान

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Category
ne: वर्ग

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: View
ne: दृश्य

en: Modules
ne: मोड्यूलहरू

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Host
ne: होस्ट

en: System
ne: प्रणाली

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Share
ne: सेयर गर्नुहोस्

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: « First
ne: « पहिलो
