tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Value
sr: Вредност

en: Username
sr: Корисничко име

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
