tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to sv translation catalogue (43 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Content
sv: Innehåll

en: Value
sv: Värde

en: Username
sv: Användarnamn

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Tags
sv: Etiketter

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Category
sv: Kategori

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: View
sv: Visa

en: Modules
sv: Moduler

en: Notes
sv: Anteckningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Data type
sv: Datatyp

en: Host
sv: Värd

en: Desc
sv: Fallande

en: Owner
sv: Ägare

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Changed
sv: Ändrad

en: Apply
sv: Applicera

en: Execute
sv: Verkställ

en: Offset
sv: Kompensera

en: Public key
sv: Offentlig nyckel

en: Private key
sv: Privat nyckel

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Asc
sv: Stigande
