tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Content
te: సారము

en: Value
te: విలువ

en: Username
te: వాడుకరి పేరు

en: Type
te: రకం

en: Author
te: రచయిత

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Category
te: వర్గం

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Summary
te: సారాశం

en: View
te: చూడు

en: User
te: వాడుకరి

en: Created
te: సృష్టితం

en: System
te: వ్యవస్థ

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -

en: « First
te: « మొదటి

en: Last »
te: చివర »
