tapis_system (1.4.1-alpha2) - en to th translation catalogue (27 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Value
th: ค่า

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Search
th: ค้นหา

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Modules
th: โมดูล

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Host
th: โฮสต์

en: System
th: ระบบ

en: Owner
th: เจ้าของ

en: Port
th: พอร์ต

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Public key
th: กุญแจสาธารณะ

en: Private key
th: กุญแจส่วนตัว

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
