TARDIS (4.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Default view
hu: Alapértelmezett nézet

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Instructions
hu: Használati utasítás

en: Theming
hu: Sminkelés

en: Link path
hu: Hivatkozás útvonala
