TARDIS (4.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Default view
nl: Standaard View

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Instructions
nl: Instructies

en: Theming
nl: Thema-ontwikkeling

en: Link path
nl: Linkpad
