TARDIS (4.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Default view
pl: Domyślny widok

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Instructions
pl: Instrukcje

en: Theming
pl: Stosowanie motywu

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika
