TARDIS (4.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Default view
ru: Представление по умолчанию

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: Instructions
ru: Инструкции

en: Theming
ru: Темизация

en: Link path
ru: Путь ссылки
