TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: Views
eo: Vidoj

en: All
eo: Ĉiuj

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
