TARDIS (4.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Views
lt: Vaizdai

en: All
lt: Visi

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: CSS classes
lt: CSS kalsės

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
